У Києві сьогодні відбувся ХХІІ з’їзд ТЧХУ9 липня 2021 року, у столиці відбувся ХХІІ З‘їзд Товариства Червоного Хреста України.

З‘їзд – вищий керівний орган Товариства Червоного Хреста України, який уособлює Товариство в цілому. Відповідно до норми представництва, встановленої Правлінням Товариства на звітно-виборних конференціях обласних та Київської міської організацій Товариства, було обрано 100 делегатів, з яких на З’їзд приїхало 84.

Шляхом голосування було обрано Президентом Товариства Червоного Хреста України Поліщука Миколу Єфремовича, котрий до З’їзду був виконуючим обов’язки Президента Товариства Червоного Хреста України.

Чотирма Віце – Президентами Товариства Червоного Хреста України обрали: Пришко Валентину, Сабо Іванну, Розенка Павла, Богдана Олександра. Новими членами Ревізійної комісії Товариства Червоного Хреста України шляхом відкритого голосування було обрано: Шендрик Світлану, Лисенко Ольгу, Богдана Олександра, Корогот Тетяну та Титикала Володимира.


Також сьогодні на З‘їзді було ухвалено Звіт про діяльність Товариства Червоного Хреста України за період 2016-2020 рр.; Звіт про роботу Ревізійної комісії Товариства Червоного Хреста України та одноголосно затверджено Стратегію Товариства Червоного Хреста України.Одноголосно було обрано членів Правління, які в кінці ХХІІ З‘їзду провели перше засідання, де затвердили Протокол внесення змін та доповнень до Статуту Товариства Червоного Хреста України в його новій редакції.
На З‘їзді посмертно номінували найвищою нагородою Міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця – премією Анрі Дюнана Усіченка Івана Гнатовича, котрий з 1986 до 2018 року був Президентом Товариства Червоного Хреста України.Також нагородили медаллю Флоренс Найтінгель провідного фахівця Товариства Червоного Хреста України Новікову Аллу Іванівну.


У ХХІІ З‘їзді Товариства Червоного Хреста України брали участь волонтери і співробітники з різних куточків країни, представники Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, Міжнародного Комітету Червоного Хреста, делегати Німецького, Данського Національних Товариств Червоного Хреста, представники Ради національної безпеки і оборони України, Міністерства охорони здоров’я України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Збройних сил України, Центру громадського здоров’я України, Уповноважена Президента України з волонтерської діяльності тощо.


Фото – прес-служби ТЧХУ та учасників з”їзду
За джерелом:
https://redcross.org.ua/2021/07/%d1%82%d0%be%d0%b2%d0%b0%d1%80%d0%b8%d1%81%d1%82%d0%b2%d0%be-%d1%87%d0%b5%d1%80%d0%b2%d0%be%d0%bd%d0%be%d0%b3%d0%be-%d1%85%d1%80%d0%b5%d1%81%d1%82%d0%b0-%d1%83%d0%ba%d1%80%d0%b0%d1%97%d0%bd%d0%b8-7/


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.