У Карпатах – значна сніголавинна небезпека, туристів просять утриматись від походівУ зв’язку зі штормовим попередженням та значною сніголавинною небезпекою (3 рівня,) синоптики радять туристам утриматися від походів у високогір’я Карпат.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Відділ гідрологічних прогнозів Українського гідрометцентру в Фейсбуці.

“Значна сніголавинна небезпека (3 рівень), у зв’язку зі снігопадами та хуртовинами, очікується: 9 січня – у горах Івано-Франківської області. 9-10 січня – на високогір’ї Закарпатської області. Можливе сходження лавин при низьких додаткових навантаженнях, окремих природних середніх та великих лавин. Наполегливо радимо утриматись від походів на високогір’я!”, – йдеться у повідомленні.
В Укргідрометцентрі також застерігають, що помірна сніголавинна небезпека (2 рівень), очікується: 8-9 січня – у горах Чернівецької області, у середньогiр’ї Львівської області.

У період відзначення Різдва Христового Державна служба України з надзвичайних ситуацій перейшла на роботу в посиленому режимі.


Фото – ЗШР ЛОО ТЧХУ «ГОРС»/ Фейсбук
За джерелом:
https://www.ukrinform.ua/rubric-regions/3381881-u-karpatah-znacna-snigolavinna-nebezpeka-turistiv-prosat-utrimatis-vid-pohodiv.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *