У Дрогобицькому та Стрийському протитуберкульозних диспансерах відбулись моніторингові візити

На Львівщині 9-10 серпня 2017 року, в рамках реалізації Проекту «Challenge TB», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), відбулися моніторингові візити до Дрогобицького та Стрийського протитуберкульозних диспансерів.

 

В ході візитів пройшли робочі зустрічі з керівним складом закладів, були обговорені проблемні питання та розглянута відповідна документація з питань інфекційного контролю, проведена оцінка ефективності роботи бактерицидних ультрафіолетових ламп за допомогою УФ-радіометру «Тензор-71» та надані практичні рекомендації щодо їхнього раціонального використання.

 

Також була проведена оцінка існуючого стану впровадження заходів інфекційного контролю в структурних підрозділах, обговорені шляхи вирішення оптимальної реконструкції відділень, надані рекомендації щодо медично-технічних вимог до механічної припливно-витяжної вентиляції та шаф біологічної безпеки у бактеріологічній лабораторії КЗ ЛОР «Дрогобицький протитуберкульозний диспансер».

Медичні заклади відвідали: консультант Проекту з питань інфекційного контролю Г. Дараган, фахівці КУ ЛОР ЛРФПЦ та ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України».

 

Фото – прес-служби ДОЗ ЛОДА

За джерелом:

http://www.health-loda.gov.ua/ukr/news/lvivnews/6164.html

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.