У День Гідності та Свободи у Львові відбулися меморіальні заходи вшанування пам’яті полеглих патріотівСьогодні, 21 листопада, в Україні відзначають День Гідності та Свободи, в пам’ять Героїв, які загинули в боротьбі за свободу і незалежність нашої держави.

З нагоди відзначення цього Дня, на Личаківському кладовищі у Львові відбулися заходи із вшанування пам’яті новітніх українських Героїв, котрі віддали своє життя у боротьбі за Україну.


Представники обласної влади, українські військові, духовенство всіх конфесій та громадськість поклали квіти до могил загиблих під час Революції Гідності борців за волю України, похованих на полі почесних поховань № 67.
Окрім того, військові капелани та священики відслужили панахиду за новітніми Героями, а також молились за мир на українській землі.

«Гідність проявляється лише в момент вибору. Її не опишеш словами. Для гідності має вагу тільки дія. Бо Гідність – це наша свобода творити своє майбутнє так, як ми хочемо і як ми його бачимо. Цю свободу ми відстояли на Майдані. Революція Гідності – наш останній Рубікон, після якого – і молоді, і старші – маємо за святий обов’язок: самим вирішувати, якою буде Україна завтра. Вірю, що зможемо перемогти ворога, досягнути добра і розквіту України», – зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.У панахиді, яка відбулася на Личаківському кладовищі, взяв участь у покладанні квітів і член правління Львівської ОО ТЧХУ, голова депутатської фракції «Європейська солідарність» у ЛОР, відомий хірург – онколог Олег Дуда (на знімку: крайній зліва).Нагадаємо, День Гідності та Свободи запровадили на честь двох доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції та Революції Гідності. В Україні почали відзначати цю дату у 2014 році.

Сьогодні у Львові відбудеться також відкриття виставки – флешмобу «Принеси фото з Майдану» на площі перед колишнім кінотеатром «Дзвін».
Детальна програма відзначення Дня Гідності та Свободи у Львові тут.


Фото – прес-служби ЛОДА та з відкритих джерел
Прес – служба Львівської обласної організації ТЧХУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *