У ВООЗ радять посилити карантин на Львівщині

В міжнародній організації охорони здоров’я зазначили, що на загальному рівні карантин можна послаблювати, але деякі регіони потребують посилення.

ВООЗ вважає, що на національному рівні Україна готова до послаблення карантину на тлі коронавірусу, але в деяких регіонах обмеження навпаки необхідно посилити.

Про це заявив голова представництва Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні Ярно Хабіхт в інтерв’ю «РБК-Україна», пише zaxid.net.

За його словами, в цілому Україна готова до послаблення карантинних обмежень, але варто слідкувати за тим, як це відбувається на обласному, районному та місцевому рівні.

Він пояснив, що в Україні є потреба у місцевій адаптації й важливо, аби в областях не було зростання кількості заражених.

«Дивився на статистику, такі регіони, як Львів, Львівська область, Чернівці, Закарпаття, Рівне — вони відповідають за половину всіх випадків. Тобто на національному рівні ми можемо послаблювати карантин, але в таких регіонах ці заходи мають бути посилені», — заявив Ярно Хабіхт.

За словами представника ВООЗ, на загальному рівні Україна може послабити карантин, але повинна пильно контролювати ситуацію, щоб вона не вийшла з-під контролю.

Фото: з відкритих джерел

За джерелом:

https://dilo.net.ua/novyny/u-vooz-radyat-posylyty-karantyn-na-lvivshhyni/#

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.