Урочистості у Львівському центрі легеневого здоров’я з нагоди 40-річчя з дня заснування

Колектив КУ ЛОР «Львівського регіонального фтизіопульмонологічного клінічного лікувально-діагностичного центру» організував урочистості з нагоди  40-річчя з дня утворення

 

 

24 жовтня в конференц – залі КУ ЛОР «Львівського регіонального фтизіопульмонологічного клінічного лікувально-діагностичного центру»  відбулося святкування 40-річчя заснування установи. Із привітальним словом виступив керівник закладу Любомир Рак. Він привітав увесь трудовий колектив із святом, побажав здоров’я, успіхів в роботі, подальших творчих здобутків. На свято були запрошені ветерани установи, які працюють із дня заснування, а також ті, що перебувають на заслуженому відпочинку. Для них пролунали слова подяки за невтомну працю, енергію, душевну теплоту, та було вручено грамоти і подарунки.

 

 

Хвилиною мовчання було вшановано тих працівників, яких вже з нами немає, пам’ять про них завжди буде жити в наших серцях. З особливою пошаною і повагою привітав колектив головного лікаря закладу Любомира Рака. За останні роки заклад кардинально змінився, набув нового, сучасного, європейського рівня. Усі ці здобутки досягнено, завдяки, наполегливій, титанічній праці керівництва закладу та усього колективу.

 

 

До привітань приєдналися наші колеги та партнери, з якими ми тісно співпрацюємо впродовж усього часу існування лікарні – працівники кафедри фтизіатрії та пульмонології Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького – завідувач кафедри професор Ольга Костик, академік Іван Ільницький, професор Манана Сахелашвілі, та працівники Інституту превентивної та клінічної медицини – Ірина Вівчар та Олена Ткач.

 

 

І справжнім подарунком для медиків були виступи надзвичайно талановитих дітей Львівської музичної школи інтернату ім. Соломії Крушельницької під керівництвом заступника директора, голови первинного осередку Личаківської РО м. Львова ТЧХУ Ярослава Джурика.

 

 

Присутніх зачарували солісти – скрипалі. Відкрила концерт Богдана Біліченко.

 

 

Скрипаль Остап Шпік також заслужив бурхливі оплески.

 

 

Сподобалися медикам народні пісні у супроводі баяна та фортепіано, які виконала Богдана Габрієлян, лауреат міжнародних конкурсів.

 

 

Соло на баяні виконав Павло Гільченко, лауреат багатьох міжнародних конкурсів.

 

 

На бандурі заграла народні мелодії і порадувала глядачів своїм співом Катерина Баштаннікова.

 

 

Завершив концерт ансамбль скрипалів, який виконав твори Кос-Анатольського, Мирослава Скорика та ін.

 

 

Керувала ансамблем досвідчений педагог Лідія Матвіїв.

 

 

Урочистості з нагоди 40-річчя  медичного закладу відбулися на високому рівні. На своїй сторінці у ФБ керівництво лікарні залишило запис: «Велика заслужена подяка усім організаторам та учасникам свята».

 

Фото – зі сторінки КУ ЛОР «ЛРФПКЛДЦ»  у ФБ та Я.Джурика

За джерелом:

https://www.facebook.com/lrfpkldc.lviv/photos/pcb.1383255491773440/1383247191774270/?type=3&theater

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.