Тілль Майєр, фотожурналіст з Німецького Червоного Хреста, – знову у гостях у Львівській ОО ТЧХУ

З 16 до 18 листопада 2018  року у  Львівській обласній організації ТЧХУ пернебуватиме  німецький фотожурналіст Тілль Маєр, котрий добровільно працює в Червоному Хресті районного об’єднання м. Ліхтенфельца, Баварського Червоного Хреста Німеччини, є членом Президії цього Товариства, де відповідає за його угоди.

Тілль Маєр, як делегат Червоного Хреста, багато років описує, фотографує і знімає для кіно страждання людей по всьому світу. У себе на Батьківщині він організував акцію читачів «Допомагати іншим приносить задоволення», яка разом з Червоним Хрестом та ін. благодійними організаціями підтримує знедолених.

Вперше Тілль Маєр був делегований Німецьким Червоним Хрестом до Львова в 1997році,  відвідав обласну організацію ТЧХУ  та видав книгу «Червоний трикутник – важке життя» про підопічних медико-соціального центру ЛОО ТЧХ – колишніх в’язнів фашистських концтаборів.

Зібрані кошти в Німеччині за презентацію книги та фотовиставки були перераховані на рахунок Баденського Червоного Хреста, з яким співпрацює ЛОО ТЧХУ багато років, та надіслані обласній організації для підтримки діяльності медико-соціального центру Червоного Хреста у м. Львові.

Про цей, та інші акти милосердя Тілля, можна прочитати на нашому сайті на стор. –

http://lviv-redcross.at.ua/news/2011-09-07-8 ).

Тілль Маєр  постійно готує публікації в газетах та журналах Німеччини про бідність в Україні та безпосередньо про її знедолених людей, котрих мав змогу відвідати по домівках, яких обслуговує патронажна служба ЧХ, кошти на утримання якої надходять з Баденського Червоного Хреста.

Минулого року він зняв з кіногрупою з Німеччини короткометражний документальний фільм «Зима у Львові», з яким проїхав багато міст у Німеччині, побував на кінофестивалі у Сараєво, провів його презентацію 12 жовтня 2017 р. також й у Львові, на якій побували героїні стрічки і працівники НК ТЧХУ та ЛОО ТЧХУ.

(Докладніше див. – http://lviv-redcross.at.ua/blog/2017-10-12-11502 ).

Тілль Маєр продовжує свою благодійну діяльність, відвідує самотніх людей, яких обслуговує патронажна служба Червоного Хреста вдома,  пересвідчується в правильності  розподілу та чесності наших працівників.

«Добросовісне, милосердне відношення патронажних медсестер до своїх підопічних – вражає», – поділився своїми висновками німецький фотокореспондент  після того, як ближче познайомився з нашою роботою.

Тілль Маєр, прибувши сьогодні до Львова, сказав, що так багато разів  в одне і те ж місто, як фотожурналіст, він ще ніколи не повертався. Йому подобається робота Львівської ОО ТЧХ України, бо знайшов тут добрих партнерів зі справ милосердя, і пообіцяв, що буде і надалі допомагати всім, чим тільки зможе.

Публікуючи свої матеріали у різних ЗМІ Німеччини, він надіється, що будуть нові пожертви для підтримки проектів Червоного Хреста Львівщини, які скеровуватимуться для поліпшення життя незаможних людей, наших постійних підопічних.

На знімку: (зліва направо) Ніна Добренька, директор МСЦ ЛОО ТЧХУ, перекладач з німецької Оля Галема, Ірина Валько, тренер з першої допомоги ЛОО ТЧХУ Ірина Валько, німецький фотожурналіст Тілль Майєр, голова Львівської ОО ТЧХУ Валентин Мойсеєнко.

Фото – автора

Ірина Апостолюк,

голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *