Тривають ювілейні заходи до 150 – річчя УЛТ у Львові

 

20 жовтня у Національному академічному театрі опери і балету  імені  Соломії Крушельницької  відбулись урочистості з нагоди відзначення 150-річчя з дня створення Українського лікарського товариства у Львові.

 

 

Участь у заході взяли представники українських і польських медичних органіpацій, влади, науковці , мешканці і гості міста.

 

 

Заступник міністра охорони здоров’я України Роман Ілик привітав усіх присутніх із ювілейною датою та  ухваленням медичної реформи 19 жовтня.

 

 

“З 1 січня 2018 року ми зможемо перейти до нових методів лікування хворого, де в центрі уваги є пацієнт і його здоров’я, де кожен медпрацівник матиме можливість реально гідно лікуючи хворого, отримувати усі соціальні стандарти, які гарантуватиме держава для кожного Я вдячний усім, хто причетний до цієї визначної події”, – зазначив Роман Ілик.

 

 

Із вітальним словом виступив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

“Те, що було закладено 150 років тому на Львівщині, а саме професійність, виваженість посприяло розвитку медицини. Я переконаний, що ті люди, що сьогодні зібрались тут, українці і поляки несуть гідно велику честь Львівського лікарського товариства”,  – наголосив Олег Синютка.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі, активну громадянську позицію та з нагоди 150-річчя Львівського лікарського товариства очільник області нагородив почесними грамотами облдержадміністрації фахівців галузі.

 

Фото – прес-служби ЛОДА

За джерелом:

http://loda.gov.ua/news?id=31227

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.