Товариство Червоного Хреста України – військовим капеланам про МГП
Вийшла у світ ґрунтовна стаття Тимура Короткого та В’ячеслава Майєвського «Об’єднатися заради гуманності: досвід викладання Міжнародного гуманітарного права військовим капеланам».

Капелани – військові священики, котрі здійснюють свою діяльність спрямовану на забезпечення реалізації права на свободу віросповідання та задоволення релігійних потреб різних військових формувань.

Вони майже увесь час знаходяться на передовій, на сході України, де триває затяжний збройний конфлікт. Саме тому для них важливо знати основи Міжнародного гуманітарного права (МГП), головна мета якого полягає в гуманізації ведення військових дій та полегшення страждань жертв війни.Співавтори статті:

Тимур Короткий, радник Президента Товариства Червоного Хреста України з питань міжнародного гуманітарного права і завідувач кафедри міжнародного права та порівняльного права Національного авіаційного університету в м.Києві.


В’ячеслав Майєвський, міжнародний юрист і національний координатор з міжнародного гуманітарного права Товариства Червоного Хреста України


Співавтори розповідають про важливість поширення знань з МГП серед військових капеланів, а також про співпрацю Товариства з ними. У статті докладно висвітлюється досвід навчання військових капеланів основним засадам МГП.

Стаття написана на українській, російській та англійській мовах і розміщена за посиланням: https://cutt.ly/8QiD574

Фото – з відкритих джерел
За джерелом:
https://www.facebook.com/RedCrossUkraine/photos/a.539438762759270/3458394907530293/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.