Товариство Червоного Хреста України запрошує волонтерів

Волонтерська робота є невід’ємною частиною Міжнародного руху Червоного Хреста з самого заснування.

Як відомо з історії, у 1859 році молодий підприємець Анрі Дюнан став першим волонтером – управлінцем, організувавши місцевих добровольців для допомоги пораненим на полі бою під Сольферіно.

Це був перший випадок у Європі, коли поранені отримали допомогу, незалежно від того, до якої із воюючих сторін вони належали. Він повернувся додому і написав книгу «Спогади про Сольферіно», яка була видана декілька років по тому з моменту заснування Червоного Хреста.

Мільйони волонтерів щодня відіграють суттєво важливу роль у підтримці роботи працівників Червоного Хреста і Червоного Півмісяця у всьому світі.

Наші волонтери працюють у різноманітних сферах.

Це і допомога літнім людям в домашніх роботах, догляд за маленькими дітьми, участь у благодійних кампаніях та акціях, спрямованих на протидію поширенню соціально – небезпечних хвороб (ВІЛ/СНІД, туберкульоз) та інші напрямки.

Кожен доброволець обирає той напрямок, в якому він себе бачить найкраще.

Волонтери також мають унікальні характеристики, а саме:

  1. Сильну особисту мотивацію. Саме це відрізняє висококваліфікованого волонтера Червоного Хреста від усіх інших.
  2. Часткова зайнятість. Більшість людей приділяють волонтерству лише декілька годин на тиждень. Таким чином волонтерство можна поєднувати з навчанням, роботою або іншою діяльністю впродовж багатьох років.
  3. Місцеве залучення. Волонтери є частиною спільноти. Вони знають потреби та можливості тих людей, з якими вони спілкуються, тому що вони вже серед них.

Ви також можете зробити свій внесок у досягнення нашого загального завдання – зробити цей світ кращим, гуманнішим та більш відкритим.

Якщо ви займаєтесь волонтерством, думаєте про таку можливість, або хочете дізнатися більше про це, Товариство Червоного Хреста України із задоволенням прийме Вас до лав Міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.

Приєднайтеся до нашої команди.

Відкрийте волонтера у собі!

Щоб стати волонтером, заповніть анкету за посиланням.

Фото – прес-служби ТЧХУ

За джерелами:

https://gurt.org.ua/vacancies/49627/

http://redcross.org.ua/volunteer/general-information/

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *