Сьогодні Якова: зима стає на ноги

Сьогодні Якова: визираємо зиму, рахуємо дні до кінця року і б’ємо байдики.

«Ніщо під місяцем не вічне»: ліміти тепла вичерпані, останній сонячний цьомчик у вигляді бабиного літа отримано – і о’кей! Хочеш не хочеш, а треба розвертатися в бік прийдешньої реальності: холодів, дощів, мряки і одвічної незбагненності нуля, констатує Укрінформ.

Між іншим, до кінця року залишилося 70 днів! Для далекоглядних вже час замислитись про подарунки до святого Миколая, а також помудрувати над новорічним антисписком: «Що би я НЕ хотів (хотіла) зробити у Новому році».

Церква згадує сьогодні апостола Якова, брата апостола Матвія. Не варто його плутати з іншим апостолом Яковом, якого називають ще «старшим».

З Якова зима стає на ноги, – казали в давнину українці. Цього дня можна було сподіватися й на сніжну крупу. «Після Якова осінь вже заплакала». Або: «Після Якова тепла ніякого». Що ж, поживемо – побачимо.

Довідково:

Нагадаємо, до 100 – річчя Товариства Червоного Хреста України, яке припадає на 18 квітня 2018 р., залишилося 178 днів. Львівська ОО ТЧХУ також братиме активну участь в ювілейних заходах.

 

Фото – з відкритих джерел в Інтернеті

За джерелом:
http://expres.ua/news/2017/10/22/268058-sogodni-yakova-zyma-staye-nogy

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.