Сьогодні християни західного обряду святкують Великдень


Сьогодні всі католики, протестанти, а також вірмени відзначають Великдень.

Про цю подію повідомляє Українська Національна Агенція Новин, – УНН.

Свято

Великдень у західних християн не обходиться і без церковної служби, яка сповіщає світ про диво Воскресіння Сина Божого. У цей день освячують різні продукти, воду, які вживають після завершення самого суворого посту. На побутовому рівні під час святкування Великодня влаштовуються театралізовані вистави на релігійну тематику. Втім, цього, як і минулого року, через пандемію коронавірусу, імовірно, більшість святкувань не відбудеться.

Традиційно, вранці, в Пасхальну неділю, після богослужіння діти і молодь обходять будинки з піснями і поздоровленнями, подібними з різдвяними колядами. Серед великодніх розваг найбільш популярні ігри з фарбованими яйцями: їх кидають один в одного, катають по похилій площині, розбивають, розкидаючи шкарлупу.

У західній культурі популярним є образ Пасхального кролика, який нібито ховає розфарбовані яйця — діти повинні їх знайти і отримати від батьків нагороду.


Нагадаємо


Раніше у Ватикані провели передвеликодню церемонію Хресної дороги, під час якої її учасники намагалися дотримуватися карантинних заходів через пандемію коронавірусу.

Під час великодньої служби в Соборі Святого Петра у Ватикані Папа римський Франциск закликав не втрачати надію в “похмурі місяці” пандемії.


Фото – ілюстративне
За джерелом:
https://www.unn.com.ua/uk/news/1923568-sogodni-zakhidni-khristiyani-svyatkuyut-velikden-2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *