Сьогодні у світі відзначають Всесвітній день здоров’я

Цього дня в 1948 році набув чинності Статут Всесвітньої організації охорони здоров’я, підписаний у липні 1946. З 1950 року Всесвітні дні здоров’я відзначаються щороку 7 квітня, і щоразу вони присвячені певним темам. Кожна тема відображає пріоритетну царину діяльності, що є актуальною для ВООЗ на даний момент.

Всесвітній день здоров’я є гарною нагодою для всіх країн світу докласти сконцентрованих зусиль задля вирішення  ключових питань охорони здоров’я суспільства. Тема Всесвітнього дня здоров’я у 2019 році – «Всезагальне охоплення послугами охорони здоров’я», адже вона є керівним принципом ВООЗ і надає імпульс кампанії, що проводиться в даний час на рівні всієї організації.

Як зазначають у ВООЗ, нині, щонайменше, половина людей в світі не можуть отримувати основні послуги охорони здоров’я, понад 800 мільйонів (майже 12% населення світу) витрачають, як мінімум, 10% свого сімейного бюджету на послуги охорони здоров’я для себе, хворої дитини або іншого члена сім’ї.

Наразі ВООЗ докладає зусиль, аби всі, хто потребує допомоги, отримували необхідні для них послуги охорони здоров’я, не страждаючи при цьому фінансово.

Фото – з відкритих джерел в Інтернеті

За джерелом:

https://www.ukrinform.ua/rubric-society/2675233-7-kvitna-pamatni-dati.html

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *