Сьогодні світове співтовариство проводить акцію «Година Землі»

Кожного року, останньої суботи березня, о 20:30 за місцевим часом, мільйони людей по всьому світу присвячують годину своєї уваги планеті Земля. Ця акція об’єднує всіх, кому небайдуже майбутнє нашої планети.

О 20:30 мільйони людей по всьому світу на годину символічно вимикають світло в домівках та на робочих місцях, беручи на себе зобов’язання піклуватися про природу щодня.

«Година Землі» була започаткована в Сіднеї (Австралія) у 2007 році. Тоді понад 2 млн приватних будинків та організацій одночасно вимкнули світло на одну годину. Вже через рік до цієї ініціативи долучилися понад 100 мільйонів людей у 35 країнах світу. Нині цю акцію підтримують у понад 180 країнах.

Як правило, ця подія супроводжується виключенням підсвітки споруд світового значення – Емпайр-Стейт-Білдінг у Нью-Йорку, Тріумфальної арки у Парижі, пірамід в Єгипті, Біг Бену у Лондоні, Великої китайської стіни, Оперного театру у Сіднеї тощо.

Україна приєдналася до всесвітньої кампанії «Година Землі» у 2009 році. Тематика цьогорічної акції в нашій країні – «Збереження старовікових лісів України».

Фото – з відкритих джерел
За джерелом:
https://www.ukrinform.ua/rubric-society/3215939-27-berezna-pamatni-dati.html


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *