Сьогодні магнітні бурі досягли Землі: Небезпечні дати – названо

Геомагнітні бурі можуть негативно вплинути на самопочуття.

Наприкінці тижня на землі буде спостерігатися слабка геомагнітна активність, яка може вплинути на метеозалежних людей.
Геомагнітні бурі – це коливання магнітного поля Землі, які викликані підвищеною сонячною активністю. Магнітні бурі можуть викликати збої в роботі систем зв’язку, а також впливати на здоров’я метеочутливих і літніх людей.Магнітні бурі у квітні 2021 / фото tesis.lebedev.ruПідвищена сонячна активність спостерігатиметься в п’ятницю, 16 квітня, і в суботу, 17 квітня. Сплески будуть несильними, але деякі люди можуть їх відчути. У квітні не очікується сильних магнітних бур. Наступні сплески сонячної енергії очікуються 22 квітня, 27 квітня і 4 травня.Як магнітні бурі впливають на наше здоров’я

Найбільше впливу магнітних бур схильні метеочутливі і літні люди, вагітні жінки і люди з хронічними недугами. Під час підвищеної активності можуть спостерігатися такі симптоми:

• головний біль;
• запаморочення;
• нудота;
• сонливість або безсоння;
• біль у спині та суглобах;
• коливання артеріального тиску;
• підвищена нервозність і дратівливість.

Щоб уберегти себе від небезпечних наслідків, за кілька днів до передбачуваної бурі потрібно дотримуватися правил здорового способу життя. Не вживайте алкоголь, каву і сигарети, пийте більше зеленого і трав’яного чаю. Лягайте спати в один і той же час і постарайтеся менше нервувати. Проводьте більше часу на свіжому повітрі. Якщо ваш стан сильно погіршився – обов’язково зверніться до лікаря.


Фото – з відкритих джерел
За джерелом:
https://www.unian.ua/science/magnitni-buri-v-kvitni-2021-ukrajina-prognoz-magnitnih-bur-na-kviten-novini-11388931.html


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *