Сьогодні – День осінньої самотності
5 жовтня – День осінньої самотності. Відзначаємо у першій декаді місяця.

Після сонячного спекотного літа настає пора осінніх дощів, рано темніє, з кожним днем стає все холодніше. Погодьтеся, не часто таке буває, але інколи хочеться самотності. Хочеться побути наодинці з природою, влаштувати собі побачення з власною душею.

Дійсно, після гучних міст, після щоденних турбот і проблем, після надокучливих галасливих компаній, після багатьох сказаних слів, хочеться побути наодинці з природою, відновити сили, зануритися в чарівну красу, яка дуже часто залишається непоміченою. Зупиніться сьогодні, вирвіться з загальної павутини, приділіть час для себе і насолоджуйтесь чарівною красою осені.

Погодьтеся, що найкрасивіше в осені – це листя. Вже з самого початку осені дерева одягаються в яскраві фарби. Листя змінює свій колір і починає опадати. Жовті, помаранчеві, червоні, багряні – ось такі яскраві відтінки дарує осінь!

Відвідайте сьогодні найближчий парк і переконайтеся в цьому. Ви побачите, що деякі дерева стоять в золоті, а деякі одягнені в багрянець. Під ногами вже лежить опале листя. Саме час погуляти на самоті, наодинці зі своїми думками, пошарудіти сухим листям і поспостерігати за природою!

Осінь – незабутня пора року, яка розбурхує уяву навіть самої неромантичної людини! Зупиніться і подивіться на небо. Яка краса нагорі! Що може бути прекрасніше осіннього неба! Над головою пропливають хмари. Неможливо точно сказати, якого вони кольору. То білі, то сірі, а то віддають позолотою і блакиттю! Здається, до них можна дотягнутися рукою.

“Осінній день – так, це день осені, такий же день, як й інші дні. Все ніби гаразд, але звідки оце почуття самотності …”, – думають деякі з нас, згадуючи погожі дні літа.

Самотня і важка осінь? Занепокоєння з приводу зміни погоди … Не сумуйте! Озирніться, – ми з вами, – і ви вже не самотні! Відчуйте, як спадає напруга, приходить спокій та умиротворення… Адже якими би невідкладними справами не були б ми зайняті, час від часу необхідно вириватися з буденної круговерті, щоб побути наодинці з собою і природою. Це конче потрібно для того, щоб очистити душу, знайти внутрішню цілісність і силу йти далі, до обраної мети свого життя.Фото – ілюстративне
За джерелом:
https://www.dilovamova.com/index.php?page=10&event=204675Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *