Сьогодні – День захисту від Сонця


День захисту від Сонця (День сонцезахисного крему) відзначаємо сьогодні, 27 травня, – напередодні спекотних літніх днів та відпусток.

Цей день інформує людей про важливість використання сонцезахисного крему для захисту себе та дітей від небезпечного ультрафіолетового випромінювання.

Захищати шкіру від сонця почали ще у часи будівництва єгипетських пірамід. Давні єгиптяни віддавали перевагу світлій шкірі, тому винайшли лосьйон від засмаги, який дозволяв підтримувати такий відтінок.

Зараз ультрафіолетове проміння – серйозна загроза для здоров’я. По мірі виснаження озонового шару в атмосфері Землі, крізь нього проникають все більш потужні космічні промені. Тому надмірне перебування на сонці може спричинити серйозні проблеми зі здоров’ям, навіть викликати рак шкіри.

Використовуйте День сонцезахисного крему, як нагадування, що прийшов час переконатися у тому, чи є у вас надійний захист від сонця.

Тримайтеся якомога далі від сонячного проміння у найбільш спекотні години, вживайте багато рідини та використовуйте сонцезахисні засоби!


Фото – ілюстративне
За джерелом:
https://daytoday.com.ua/podiya/den-zakhystu-vid-sontsia/?occurrence=2021-05-27


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *