Сучасні заклади охорони здоров’я відкрили у Сокальському районі на Львівщині

21 серпня у с. Двірці відбулося урочисте відкриття оновленої амбулаторії загальної практики сімейної медицини, а в с. Муроване – ФАПу.

У відкритті медичних закладів взяли участь народний депутат України Олег Мусій, голова Сокальської районної ради Микола Пасько, голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай, головний лікар Сокальської ЦРЛ Роман Швед, сільські голови Двірцівської та Мурованської ради Надія Стрілець та Іван Василишин, а також працівники вище згаданих медичних установ. Обидва заклади охорони здоров’я вдалось відкрити завдяки спільним зусиллям громади та усіх гілок влади. Реконструкцію амбулаторії загальної практики сімейної медицини у с. Двірці було реалізовано в рамках обласного конкурсу мікропроектів.

 

 

А ремонт Мурованського ФАПу проведено в рамках реалізації проекту місцевої громади «Інноваційне енергозбереження у ФАПі с. Муроване», який реалізовано за програмою ЄС ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду – ІІІ».

 

 

“Приємно, що сільські медичні заклади отримали «нове життя», а мешканці матимуть куди звертатися за медичною допомогою. Адже для сіл, які віддалені від райцентру, це дуже важливо”, – зазначив Роман Швед.

 

 

Фото – прес-служби ДОЗ ЛОДА

За джерелом:

http://www.health-loda.gov.ua/ukr/news/lvivnews/6178.html

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *