Спільна акція ЛОО ТЧХУ та Львівського казенного експериментального підприємства засобів пересування i протезуванняУ видачі гуманітарної допомоги, яка відбулася 11 травня, взяли участь Уляна Стельмах, голова Львівської ОО ТЧХУ та Павло Василюк, директор Львівського КЕПЗПП.

Видача гуманітарної допомоги, переважно, рутинна робота, яка не потребує присутності перших осіб ні підприємств, ні установ, ні громадських об’єднань. Все це так, але коли мова заходить про вшанування ветеранів виробництва, тоді зовсім інша справа.
Саме такий випадок припав на нинішній день, 11 травня: Червоний Хрест Львівщини видав продуктові та гігієнічні набори ветеранам Львівського казенного експериментального підприємства засобів пересування i протезування, котрі досягли 65-річного і більше віку. Було їх небагато, всього 20 осіб. Уляна Стельмах, – видавала пакунки, а Павло Василюк, – вітав кожного ветерана з минулими святами, і з тими, що ще прийдуть.
В благодійній акції допомагав обом керівним особам – волонтер Львівської ОО ТЧХУ Віталій Ікавий. Йому випала найпочесніша місія, – зробити знімки учасників нинішньої події, за що ми висловлюємо йому велику подяку.
Фото – В. Ікавий
Прес-служба Львівської ОО ТЧХУЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.