Служба розшуку Товариства Червоного Хреста України – запрошує

Здійснення розшуку є однією з найдавніших і традиційних сфер діяльності Міжнародного червонохресного руху. Накопичений роками досвід застосовується передусім у розшуку членів родин, роз’єднаних під час війн і збройних конфліктів.

Міжнародний Комітет Червоного Хреста та національні товариства Червоного Хреста або Червоного Півмісяця в світі, працюючи разом згідно з положеннями Женевських конвенцій, Додаткових Протоколів та основоположних принципів Руху, складають Всесвітню Мережу з відновлення родинних зв’язків.Служба розшуку Товариства Червоного Хреста України була створена у червні 1992 року і є офіційно визнаною службою в Україні, яка безкоштовно, згідно з міжнародними правилами, здійснює заходи щодо встановлення долі членів родин, які постраждали внаслідок збройних конфліктів та інших надзвичайних ситуацій в світі.


Довідково:Уповноважений у справах розшуку є і при Львівській ОО ТЧХУ. На даний час цю посаду обіймає вже кільканадцять років поспіль Ніна Добренька. Через карантин зараз робота більше проводиться в онлайн режимі. Звернутися можна:
За телефонами:
255-08-78; 0952501274.
Адреса головного офісу:
м. Львів, вул. Широка, 81-а,
Контактний тел.: 297-08-60.
E-mail: msc.lviv.rcs@ukr.net

Тут завжди готові прийти на допомогу, коли у цьому є потреба!

Як подати заяву на відновлення родинних зв’язків, читайте за посиланням: https://redcross.org.ua/rfl/general-information/

Фото – Ірини Апостолюк та з відкритих джерел
За джерелом:
https://www.facebook.com/RedCrossUkraine/photos/a.539438762759270/3159883000714820/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.