Служба розшуку Львівської ОО ТЧХУ – отримала поповнення

Студентська молодь долучається до Служби розшуку Червоного Хреста.

Групі львівських студентів з університету ім. Франка,  медуніверситету, університету ветеринарної медицини і біотехнологій, католицького університету, львівського політеху, які зібрались в МСЦ  ОО ТЧХ для проходження навчань з першої допомоги 11квітня, директором МСЦ Ніною Добренькою разом з волонтером Служби розшуку ЛОО ТЧХУ Марією Вовчук, була проведена презентація діяльності  Служби розшуку Червоного Хреста та його напрямку із “Возз’єднання родинних зв’язків”.

Активісти навчальних закладів, котрі усвідомлено прийшли одержати знання з першої допомоги з готовністю дали згоду на допомогу в напрямку роботи Червоного Хрест з розшуку.

Одержані знання та інформаційні матеріали з роботи напрямку “Возз’єднання родинних зв’язків” вони передадуть  студентам в своїх навчальних закладах , а це значить, що багато нових людей одержать інформацію про те, що у випадку

надзвичайних ситуацій та втрати зв’язку з родиною потрібно звернутись за допомогою в Червоний Хрест, який обов’язково допоможе.

На знімку: Проць Діана, Демчук Тетяна,Мартинович Євгенія, Свистун Світлана, Виствицька Олександра, Шабада Галина , Сандакова Діана та волонтер СР Марія Вовчук.

Фото – Ірини Валько

Прес-служба Львівської ОО ТЧХУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *