Свідома молодь освоїла навички самозахисту – на Львівщині завершився курс «Включайся»

В межах курсу свідомих «Включайся!», 4 серпня відбулось останнє заняття із самооборони для молоді. Учасники отримали теоретичні та практичні навички особистої безпеки, освоїли основні техніки захисту та відпрацювали прийоми уникнення нападу.

Під час навчання працівники патрульної поліції – інструктори з тактики наголосили учасникам  на ключовому завданні самооборони – збереженні життя та втечі від нападника, адже самооборона, як зазначили патрульні, не метод боротьби, а можливість уникнути злочинних посягань.

Нагадаємо, що в межах курсу свідомих «Включайся» упродовж трьох днів учасники вивчали ключові навики особистої безпеки: психологію стресу в небезпечних ситуаціях, домедичну допомогу та ефективну самооборону.

 

 

Навчання для молоді провів Василь Кашуба, керівник громадської організації «Курси першої домедичної допомоги «САВ». Учасники практикували надання допомоги при кровотечах, ДТП, зупинці серця, інфарктах тощо. Метою сьогоднішнього тренінгу є популяризація і поширення знань та вмінь з першої домедичної допомоги серед молоді та удосконалення навичок рятування життя до приїзду швидкої. По закінченню учасники отримають сертифікати про проходження тренінгів.

Тренінговий курс став першим спільним кроком на шляху підвищення свідомості молоді Львівщини в питаннях особистої безпеки та відповідальності за своє життя та життя близьких. Проект організований департаментом внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА та Патрульної поліції Львова.

Фото – прес-служби ЛОДА

За джерелами:

http://loda.gov.ua/news?id=29379

http://loda.gov.ua/news?id=29356

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.