Свято читання: у Львові 1 червня розпочався ювілейний Дитячий форум

У Міжнародний день захисту дітей у Львові уже вдесяте стартував Дитячий форум

Цього року юних любителів книг чекає просторова гра-квесті: “КОСМОВІЗІЯ: супергерої та книжкова туманність”, де передбачені різноманітні за складністю етапи. Під час проходження квесту «Космовізії» маленькі книгомани зможуть відвідати майстер-класи, інтерактивні уроки, створити колажі та багато іншого.

«Сьогодні розпочинається надзвичайне свято, яке веде нас у знання. Саме книга дозволяє бути самими собою, вчить нас бути мудрими і веселими, вміти радіти життю. Любі діти, я хочу побажати вам натхнення і сили для того, щоб поринути у нові позапланетні дослідження», – звернулась до юних учасників форуму заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук.

 

На Дитячому форумі представлять ярмарок дитячих книжок, ігор та іграшок.

У межах Форуму відбудеться заключний етап Конкурсу дитячого читання “Книгоманія-2017”, участь у якому візьмуть переможці етапів з 19 областей України, міста Львова, і переможці конкурсу з усім міст та районів Львівщини.

Основна цільова аудиторія форуму – діти 1-7 класів. Всі заходи на територіх Форуму – безкоштовні.

З детальною програмою Дитячого Форуму можна ознайомитись: http://bookforum.ua/events/

 

 

Довідково:

Своєрідною увертюрою до Форуму читання послужила благодійна акція Мостиської РО ТЧХУ і сільської бібліотеки в с.Хоросниця на Львівщині. Вчора там організували усний журнал з нагоди Міжнародного дня відмови від паління, який світова громадськість й Україна відзначали 31 травня.

(Див. – https://uain.press/news/sogodni-svit-vidznachaye-mizhnarodnyj-den-vidmovy-vid-palinnya/ ).

 

 

Голова Мостиської РО ТЧХУ Оксана Рябій  про цю акцію написала на своїй сторінці у Фейсбуці таке повідомлення: «В приміщенні бібліотеки с. Хоросниця проведений усний журнал “Дія нікотину на організм людини”, який складався з трьох сторінок:

  1. Історія появи тютюну
  2. Шкідливий вплив тютюнопаління на організм
  3. Геть паління – ми здорове покоління!

Провів журнал активний користувач та постійний гість бібліотеки, великий друг Червоного Хреста, завідувач місцевим ФАПом Богдан Біганський. Від нього юні слухачі дізналися про небезпечні наслідки впливу тютюнового диму на організм підлітків, перспективи збереження власного здоров’я шляхом відмови від паління та дотримання екологічної культури.

Отже, “здоровим бути – здорово!”

 

Фото – прес-служби ЛОДА

За джерелом:

http://loda.gov.ua/news?id=28024

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.