Свято з нагоди Дня медичного працівника у КЗ ЛОР «Львівський обласний клінічний психоневрологічний диспансер»

У Львівському обласному клінічному психоневрологічному диспансері 15 червня відбувся святковий концерт з нагоди Дня медичного працівника за ініціативою керівництва і первинного осередку Червоного Хреста медичного закладу

У медичному колективі, де лікують  і повертають у звичне русло психіку пацієнтів, люблять  мистецтво, музику, літературу. До Дня медичного працівника керівництво закладу і первинний осередок Червоного Хреста потурбувалися про організацію концерту.

Головний лікар диспансеру Володимир Яєчник запросив у цей день на імпровізовану сцену свого закладу учасників вокально-інструментального ансамблю «Мальви», створеного при КЗ ЛОР «Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня».

Ведуча зі сцени привітала колектив такими словами:

Хай на ваше професійне свято,

Буде у вас радощів багато!

І здоров’я у житті хай буде,

А за роботу вам дякують люди!

Цілком заслужені оплески переривають віншування ведучої. У залі в першому ряді аплодує з усім колективом Володимир Володимирович. Він  знає: святковий настрій – це бальзам для цементування колективу, яким керує. Це той момент релаксації, яким ніяк не можна знехтувати.

Тим часом на сцені – солісти. Вітання медикам звучить уже у пісенній формі.

Голова первинного осередку диспансеру, головна медична сестра Оксана Нецкар, яка була серед ініціаторів нинішнього свята, по всьому видно, задоволена виступом учасників художньої самодіяльності ВІА «Мальви».

Марія Савчук, процедурна медична сестра психлікарні, колишня патронажна медична сестра Личаківської РО м. Львова ТЧХУ, а нині за сумісництвом – хореограф у молодшій групі  ВІА «Мальви», виводить на сцену юних танцюристів під запальну іспанську мелодію.

І знову звучать заслужені оплески у залі.

Медичний персонал диспансеру, а з ними і діти лікарів, учасники ансамблю, весело зустрічають своє професійне свято разом з усією великою сім’єю українських лікарів.

Піснею про Україну вокалісти завершують свій невеликий концерт, який було влаштовано під час обідньої перерви.

Керівник ВІА «Мальви» Олеся Сайко подякувала аудиторії за увагу, теплі оплески і запросини на цей імпровізований концерт.

І ось зі сцени звучить прощальний чотиривірш:

За працю вашу вам земний уклін доземний!

В усі часи так буде, і в усі віки!

Спасибі вам за труд неоціненний,

Шановні наші, медпрацівники!

Володимир Володимирович дякує учасникам ВІА «Мальви» за концерт, а юним танцюристам дарує солодощі.

Оксана Нецкар до солодощів додала кожному юному талантові по пишній рожевій півонії, без яких свято не мало би того романтичного чару, за який ми так любимо наші празники.

Ми приєднуємося до привітань, які звучали на концерті і від всієї червонохрестівської громади Львівщини і кажемо: «Зі святом вас, дорогі наші медики! Нових вам звершень і сповнення найзаповітніших мрій!»

 

Фото – автора

Ірина Апостолюк,

голова Личаківського РО м. Львова ТЧХУ

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.