Святкова зустріч у медико – соціальному центрі Львівської ОО ТЧХУ

РІЗДВО У КЛУБІ  ВЕТЕРАНІВ  «АКТИВ У ВІЦІ».

Група підопічних Червоного Хреста Львівщини “Актив у віці” зібралася у ці святкові дні в МСЦ. Тож співали сьогодні з ними щедрівки, колядки…При цій оказії ветерани привітали працівників ТЧХУ та побажали нам процвітання і всіляких гараздів.

 

 

Очолює клуб “Актив у віці” 99-річна п. Ірина Шуль, колишній в’язень концтабору «Равенсбрюк», котра відвідує МСЦ з дня його заснування, а це вже буде 22 роки у серпні п.р.

 

 

Чай, печиво – завжди для них є на столі, бо ми раді зустрічати своїх постійних відвідувачів, але сьогодні гостина – від підопічних, нам, червонохрестівцям. Вони самі все напекли, насмажили і принесли нам, щоб відзначити Різдвяні свята і близьке Водохреща, яке припадає на останній робочий день цього тижня.

 

 

Пані Ірина Шуль пече наразі тільки медівник, так як його тісто місити можна міксером, руки вже не працюють так, як колись у молодості…

 

 

Всі учасники зустрічі обмінялись враженнями від проведених свят, побажали один одному – здоров’я, а нам – успіхів у роботі, державі ж –  миру в усій  Україні.

 

 

Заспівали колядки, народні пісні…Дуже приємні такі спонтанні святкові зустрічі. Вони  приносять позитив, радість спілкування. Колектив МСЦ, і я особисто, бажаємо підопічним Червоного Хреста здоров’я, довголіття, душевного спокою і тепла у своє «повноліття»!

Фото – Ірини Валько та Ірини Апостолюк

Ніна Добренька,

директор МСЦ Львівської ОО ТЧХУ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *