Свята і будні первинної організації Личаківської РО м. Львова ТЧХУ у КНП ЛОР “Львівський обласний клінічний діагностичний центр”Нема праці більш шляхетної, ніж праця медичного працівника. Від рішень і дій лікаря, від чіткості обстеження і правильності діагнозу, – залежить людське здоров’я і навіть життя.

18 червня, у переддень Дня медика, на території Діагностичного Центру грамотами і подяками Міністерства охорони здоров’я України, Львівської обласної ради, Департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації, профспілкової організації були нагороджені лікарі і медсестри – із вакцинаційної бригади та з відділень центру.

Захід розпочався молитвою і благословенням, а закінчився поетичним вітанням від юних гостей з Бісковицької громади, що на Самбірщині.

Очолює первинну організацію Личаківської РО м. Львова ТЧХУ у медичному закладі Ярина Шкурпіта. Днями вона знайшла час й оновила свій членський квиток Товариства Червоного Хреста України.Робота у Ярини йде справно. Ось і недавно вона взялась розповсюдити в своєму осередку 90 благодійних квитків Товариства Червоного Хреста України.

Нагадаємо, КНП ЛОР “Львівський обласний клінічний діагностичний центр” – медичний заклад, заснований 1988 році, який надає консультативно-діагностичну допомогу всім мешканцям м. Львова та Львівської області, особливо мешканцям сільських районів.

Основне завдання центру – якісне проведення діагностики захворювань, кваліфіковане проведення диференціальної діагностики складної патології на основі комплексного та всебічного обстеження хворих із застосуванням діагностичної техніки, інструментальних та лабораторних методів.


Кількість відвідувань в ЛОКДЦ щорічно коливається в межах 150-160 тисяч, в клініко-діагностичній лабораторії кількість проведених аналізів за рік становить понад 90 тисяч, в середньому за рік фіксується понад 500 вперше виявлених хворих із злоякісними новоутвореннями, які скеровуються з заповненими онкоповідомленнями в Державний регіональний онкологічний центр.


До цього додамо, кожного року в діагностичному центрі обстежуються понад 45 тисяч мешканців сільських районів Львівської області.

Нині для їх зручності у Дігностичному Центрі створена мобільна бригада з вакцинації від коронавірусу COVID – 19.


Сьогодні, у переддень Дня медичного працівника, від імені Червоного Хреста Львівщини, вітаю увесь колектив Діагностичного Центру зі святом і бажаю нових успіхів у нелегкій шляхетній праці!


Фото – автора та із сторінки ЛОКДЦ у соцмережі Фейсбук
Ірина Апостолюк,
членкиня президії Львівської ОО ТЧХУ,
голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *