Свята і будні первинного осередку Червоного Хреста КНП ЛОР Львівський обласний госпіталь інвалідів війни та репресованих ім. Ю. ЛипиДо лікарень хворі на ковід потрапляють, переважно, не вакцинованими. Чому? Бо вони не вірять, що ця інфекційна недуга – вкрай небезпечна і важко виліковна.

Силу інформаційно – профілактичної роботи давно належно оцінили у первинному осередку Червоного Хреста КНП ЛОР Львівський обласний госпіталь інвалідів війни та репресованих ім. Ю. Липи. Адже той, хто поінформований – врятований.

І це тим більше актуально, тому що очікується нова хвиля захворювань. Щоб запобігти їй, з 23 вересня 2021 року на всій території країни Урядом України встановлено “жовтий” рівень епідемічної небезпеки і слово пропагандиста знову набуває попередньої ваги.

Сьогодні, 27 вересня, в осередок Червоного Хреста госпіталю привезли свіжу партію буклетів і плакатів, випущених недавно НК ТЧХУ, які присвячені профілактиці цієї важкої інфекційної хвороби. Завтра їх передадуть у поліклініку, вивісять у найбільш людних місцях, роздадуть людям під час консультацій.

Первинний осередок Червоного Хреста госпіталю має навики у іх роботі. Його вже багато років поспіль очолює медичний статистик Ірина Дмитрівна Назарко (на фото – вверху).Ірина Дмитрівна ретельно веде документообіг, організовує різні акції, бере участь разом зі своїм активом у розповсюдженні в колективі благодійних квитків та у проведенні Всеукраїнських місячників ТЧХУ, щоб допомогти матеріально у таку лиху годину знедоленим, число котрих має тенденцію до зростання..КНП ЛОР Львівський обласний госпіталь інвалідів війни та репресованих ім. Ю. Липи є головним медичним закладом у Львівській області, що надає кваліфіковану, спеціалізовану, стаціонарну та поліклінічну лікувально-профілактичну допомогу ветеранам війни та особам, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Госпіталь організовує та забезпечує надання високоспеціалізованої стаціонарної та лікарсько-консультативної медичної допомоги, здійснює функції організаційно – методичного центру медичного обслуговування ветеранів війни та учасників збройного конфлікту на сході України, що проживають у Західній Україні.

На самому початку пандемії у госпіталі відкрито окреме відділення, де лікують хворих на ковід. За цей час багато вилікувалося недужих, але на їх місце прийшли нові пацієнти. І хоч уже за вікном порядкує осінь, а хвороба не зникає. На сьогодні у госпіталі лікуються 213 хворих.

Недавно у поліклініці госпіталю організували пункт вакцинації від COVID-19. Плакати МОЗ, Червоного Хреста України, – закликають зробити щеплення всіх охочих. Адже на сьогодні хворих, що лікуються у стаціонарах 1581 особа, з них: вакцинованих 36 (в т. ч. двома дозами – 19). Лікування вакцинованих проходить значно легше, ніж не вакцинованих. Ці цифри, що наведені вище, офіційні. Їх оприлюднив сьогодні, 27 вересня, на своєму сайті Департамент охорони здоров՚я Львівської ОДА.
Фото – автора
Ірина Апостолюк,
голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ,
членкиня Львівської обласної організації Національної Спілки Журналістів України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *