Санітарний пост Львівської ОО ТЧХУ – на Форумі видавців у Львові

Сьогодні, 15 вересня, почав працювати санітарний пост Львівської ОО ТЧХУ на Форумі видавців у Львові

Розпочали чергування на санітарному посту ЛОО ТЧХУ його ветерани – патронажні медичні сестри, котрі пропрацювали на ниві милосердя понад пів століття – Оьга Дмитрівна Роман і  Ганна Олексіївна Гой.

 

 

Біля скриньки, опломбованій в офісі Львівської ОО ТЧХУ, розміщено оголошення: «Добровільна пожертва для дітей-сиріт, інвалідів і самотніх людей похилого віку».

 

 

Зі скринькою для пожертв чергові сестри не дуже люблять ходити між людьми, тому відвідувачі Форуму видавців у Палаці Потоцьких самі підходили до їх столика.

 

 

 

Люди доброї волі, розуміючи значення Червоного Хреста у наш час, підходили до столика і робили свої добровільні пожертви.

 

 

Між ними була також й Ірина Сенюта, завідувач кафедри медичного права ЛНМУ ім. Данила Галицького, президент ВГО “Фундація медичного права та біоетики України” , голова в Комітеті медичного і фармацевтичного права та біоетики Національної асоціації адвокатів України, член президії Личаківської РО м. Львова ТЧХУ, а також аспіранти з її кафедри – Дмитро Клапатий та Христина Терешко.

 

 

Санітарний пост буде працювати до 17 вересня, тобто до закриття Форуму видавців у Львові.

 

 

Зібрані кошти будуть обліковані за діючим в державі порядком і направлені на допомогу знедоленим.

Дякуємо всім жертводавцям, котрі сьогодні зробили пожертву для підопічних Червоного Хреста на Львівщині!

 

Фото – автора

Ірина Апостолюк,

голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.