Санітарний пост Львівської ОО ТЧХУ на ХХVІІІ Форумі видавців у Львові
Сьогодні, 16 вересня, почав працювати санітарний пост Львівської ОО ТЧХУ на ХХVІІІ Форумі видавців у Львові.


Розпочали чергування на санітарному посту ЛОО ТЧХУ інструктори з першої допомоги – Любов Папроцька і Любов Венедіктова. Їх завдання – вимірювати артеріальний тиск, кому це потрібно, надавати першу допомогу, розповідати про профілактику і вакцинування від коронавірусу, роздавати буклети і листівки Червоного Хреста на актуальну тематику: як, наприклад, зберегти своє здоров՚я у різних життєвих ситуаціях.
На підмогу червонохрестівцям надійшли медики з бригади швидкої допомоги, обмінялися інформацією про хід чергування, згадали попередні Форуми видавців, на яких від людей яблуку ніде було упасти, а тепер через карантин відвідувачів стало значно менше.


І, звичайно, виставлена була на посту скринька для пожертв. Відвідувачі Форуму підходили до них і робили анонімні внески, не бажаючи навіть засвідчувати цей факт перед фотокамерою.
Біля скриньки Червоного Хреста було розміщене оголошення: «Добровільна пожертва для дітей-сиріт інвалідів і самотніх людей похилого віку». Як і годиться, скринька була опечатана і завірена печаткою ЛОО ТЧХУ з підписом керівника організації. Зібрані кошти будуть обліковані за діючим в Товаристві порядком і використані на матеріальну допомогу потребуючим категоріям громадян Львова та області.
Санітарний пост працюватиме до 19 вересня, тобто до закриття Форуму видавців у Львові.

Дякуємо всім жертводавцям, котрі зробили пожертву для підопічних Львівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України!


Фото – Ірини Апостолюк
Прес-служба Львівської ОО ТЧХУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *