Самотність вбиває – доведено науковцями зі США

Дослідники зі США проаналізували дані 218 досліджень і прийшли до висновку: соціальна ізоляція дійсно вкорочує життя людині!

Люди, у яких немає сім’ї і друзів, ті, хто не спілкується з колегами і друзями з соціальних мереж, піддаються ризику передчасної смерті на 30% частіше, ніж ті, хто підтримує соціальні зв’язки.

Смерть від самотності трапляється в два рази частіше, ніж від ожиріння – стверджують дослідники.

Доктор Джуліанна Холт-Лунстанд, провідний автор дослідження, професор психології в університеті Бригама Янга, каже: “Дані говорять про те, що спілкування з людьми є фундаментальною потребою людини і має вирішальне значення як для благополуччя, так і для виживання”.

Проблема здається вченим настільки серйозною, що на 125-й конференції американських психологів частина експертів заявила, що саме це стане причиною того, що людство, врешті – решт, вимре як біологічний вид. Причому набагато раніше, ніж на Землю впаде астероїд або закінчиться прісна вода або їжа, пише goodhouse.

Опитування 42 мільйонів американців у віці від 45 років показав, що 70% з них вважають себе самотніми. А в Україні – щонайменше 740 тисяч самотніх людей пенсійного віку.

 

Фото – з відкритих джерел в Інтернеті

За джерелом:

http://dobryjlikar.com/news/201708/4420-samotnist-vbyvaye-dovedeno

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.