Рятувальники шукають заблукалого туриста на Говерлі

В Івано-Франківській області під час сходження на гору Говерлу заблукав турист.

Про цей сумний факт інформували у Державній службі з надзвичайних ситуацій.

Як зазначається, чоловіка шукають з вечора суботи, 3 червня. «О 19:50 в службу порятунку надійшло повідомлення про те, що під час сходження на г. Говерла втратив орієнтування та заблукав турист (1985 р. н., житель м. Івано-Франківськ) та самостійно не може повернутися в будинок відпочинку. Зв’язок з туристом відсутній. Даний турист вирушив у похід у складі групи, що складається з 20 осіб, які піднімалися на г. Говерла», – йдеться в повідомленні.

Для проведення пошуково-рятувальних робіт о 20:00 були направлені рятувальники у складі 6 осіб та 1 од. техніки. В 22:30 інформацію про заблукалого туриста передали оперативному черговому Закарпатської області. У свою чергу з їх боку до пошукових робіт залучено 4 особи та 1 од. техніки.

«О 00:10, 4 червня, обстежено три маршрути, які ведуть з відпочинкової бази «Заросляк» на г. Говерлу. Заблукалого туриста не виявили. При обстеженні маршрутів гірськими рятувальниками проведено бесіди з відпочиваючими туристами, які ночують в палатках, щодо зниклого туриста, ніхто з відпочиваючих його не бачив», – додали в прес-службі.

В даний час рятувальники повторно обстежують маршрути і особливу увагу звертають на западини, щілини, скелі, водойми.

Довідково:

Коментуючи це повідомлення, у ЗШР Червоного Хреста Львівщини «ГОРС» запевнили, що виїдуть на допомогу колегам з Прикарпаття, як тільки від них надійде таке прохання.

Але цього не знадобилося. Як повідомили в ДСНС, «…станом на 09:00 4 червня турист вийшов на телефонний зв’язок, по розмові вдалося встановити приблизне місце його знаходження. О 15:40 заблукалого туриста знайдено в задовільному стані в лісовому масиві в районі села Луги Закарпатської області».

 

Фото – прес-служби ДСНС

За джерелом:

https://zaxid.net/ryatuvalniki_shukayut_zablukalogo_turista_na_goverli_n1427760

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.