Рятувальники провели показові навчання із порятунку людини на водоймах

10 серпня, на озері «Задорожнє» у Миколаївському районі провели показові навчання щодо безпечного відпочинку на воді та надання першої медичної допомоги.

Навчання відбулися за участі рятувальників, водолазів Львівської центральної рятувально-водолазної служби, медиків, представників правоохоронних органів та місцевого самоврядування.

Під час навчань рятувальники продемонстрували можливі способи порятунку людини на воді із залученням спецтехніки та надання першої медичної допомоги потерпілому.

У зв’язку із тим, що рятуючись від спеки багато людей запланували відпочинок на воді на вихідні дні 12 та 13 серпня цього року, департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації закликає мешканців та гостей області неухильно дотримуватись правил безпеки поводження на воді, а також нагадує орендарям та власникам водних об’єктів, які використовують їх для відпочинку населення, про персональну відповідальність за охорону життя людей, їх безпеку та забезпечення належної роботи відомчих рятувальних постів.

Довідково:

Коментуючи цю подію, члени ЗШР Червоного Хреста “ГОРС” повідомили, що аналогічнимй майстер-клас вони запланували на найближчі дні, час проведення якого на тому тижні буде уточнений і узгоджений з відповідними службами ДСНС у Львівській області.

 

Фото – з відкритих джерел в Інтернеті

За джерелом:

http://loda.gov.ua/news?id=29501

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.