Розпочала свою роботу ІІІ Літня школа з першої допомоги Товариства Червоного Хреста УкраїниУ Полтаві 9 серпня розпочала роботу ІІІ Літня школа з першої допомоги за участі міжнародних експертів.

Надія Ямненко, керівник Департаменту першої допомоги Товариства Червоного Хреста України, повідомила: «Цього року ми організовуємо Літню школу з першої допомоги не тільки для найдосвідченіших інструкторів і тренерів з першої допомоги України, але й для наших друзів та колег з інших Національних Товариств Міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця».

Участь у Літній школі беруть представники з Азербайджану, Вірменії, Грузії, Узбекистану, Таджикистану, Казахстану, Киргистану.

Також є представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста, Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.

Впродовж 6 днів учасники школи будуть обмінюватися досвідом і підвищуватимуть свою майстерність у навчанні населення першій допомозі.Своєрідним звітом про навчання у Літній школі буде 6 паралельних тренінгів для представників місцевих об’єднаних територіальних громад, журналістів і представників обласної державної адміністрації. Ця подія запланована на 13 серпня.

Навчання триватимуть у Полтаві з 9 по 15 серпня.Довідково:Львівську обласну організацію ТЧХУ у ІІІ Літній школі представляє Ірина Валько, тренер з першої допомоги Червоного Хреста.


Фото – Полтавської ОО ТЧХУ
За джерелом:
https://redcross.org.ua/2021/08/розпочалася-ііі-літня-школа-з-першої-д/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *