Районні організації Львівської ОО ТЧХУ – в інформаційній кампанії з профілактики СОVІD-19


Львівська обласна організація ТЧХУ продовжує участь в інформаційній кампанії з профілактики коронавірусу: В районі Левандівки вивішено 100 нових плакатів НК ТЧХУ.В цей нелегкий для Львова час, пов’язаний зі знаходженням у «червоній зоні» карантину з 23 березня, Львівська обласна організація ТЧХУ з допомогою штатних працівників Товариства розповсюджує санітарно-гігієнічні знання серед населення з протистояння інфекційній хворобі СОVІD-19.

Одержані від НК ТЧХУ та МКЧХ друковані матеріали, як ніколи, потрібні людям, щоб знати і вміти берегти себе і не піддатись цьому підступному вірусу.


Марія Романівна Бугрим, голова Франківської РО м. Львова ТЧХУ та Галина Степанівна Олег, голова Сихівської РО м. Львова ТЧХУ впродовж робочого дня, 12 квітня, розмістили в мікрорайоні обласного центру Галичини, який в народі називають Левандівкою, 100 плакатів з профілактики СОVІD-19.Мешканці міста охоче знайомилися зі змістом цих плакатів, а про те що було незрозуміло, запитували у представниць Червоного Хреста.


Наступного разу ця акція переміститься в інші райони міста, зокрема – у віддалені від центру, такі як: Винники, Брюховичі, Рудне.Фото – Ірини Апостолюк
Прес-служба Львівської ОО ТЧХУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.