Підопічні Мобільного хоспісу для дітей відвідали дельфінарій у м. Трускавці

Благодійна акція була спонсорована громадянином Нідерландів Пітом Спайкерсом.

Паліативний догляд починається тоді, коли вже всі види лікування стають неефективними, і починають відмовляти життєво важливі органи. Метою такого догляду є максимальне полегшення фізичних і моральних страждань хворого.

 

 

Також ця допомога включає задоволення не менш важливих потреб – психологічних, соціальних, духовних. В паліативному догляді першочерговою метою є не стільки продовжити життя, як зробити його частину, що залишилася, якомога більш комфортною і значущою.

 

 

8 серпня 2017 року восьмеро маленьких пацієнтів Мобільного хоспісу для дітей Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру разом з батьками відвідали дельфінарій “Оскар” у місті Трускавець.

 

 

Захід був спонсорований громадянином Нідерландів Пітом Спайкерсом. Це був чудовий день, що сповнив серця дітей позитивними емоціями, а батьків розчулив щирістю, відкритістю та готовністю допомагати і підтримувати. Варто відзначити чудову організацію заходу, забезпечену адміністрацією дельфінарію «Оскар», розміщення діток на спеціальних візочках, підготовлену можливість підключення до електроджерел життєво важливих апаратів.

 

 

Незважаючи на всю складність і відповідальність щодо безпечного перебування підопічних хоспісу в публічних місцях, за умови правильної організації, такі заходи здатні дарувати незабутні емоції і діткам, і батькам. Пам’ятаймо, що паліативні діти також мають право на радість, подорожі, ігри та яскраві моменти життя.

 

Довідково:

Дельфінарій у Трускавці – улюблене місце відпочинку і для членів клубу колишніх в’язнів фашистських гетто і концтаборів, а також сталінських ГУЛАГів, якими опікується Медико – Соціальний Центр Львівської ОО ТЧХУ.

Про ці візити докладніше див. – http://lviv-redcross.at.ua/blog/2016-04-15-7551; http://lviv-redcross.at.ua/blog/2016-01-27-7065

 

 

Фото – прес-служби ДОЗ ЛОДА

За джерелом:

http://www.health-loda.gov.ua/ukr/news/lvivnews/6162.html

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.