Про актуальні питання галузі – під час семінару в Державному архіві у Львові

Нещодавно закінчився триденний щорічний семінар з питань архівної справи та діловодства для керівників архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад, представників об’єднаних територіальних громад, який проходив у Державному архіві Львівської області.

На ньому розглянули питання формування списків юридичних осіб – джерел формування Національного архівного фонду, які передають документи до архівних відділів РДА та міських рад.

Крім того, обговорили систему облікових документів архівного відділу, порядок передавання документів юридичних осіб, що реорганізовуються, та інше.

Присутні обмінялися думками як вирішувати проблеми архівної галузі та окреслили шляхи їх вирішення.

Довідково:

Національний архівний фонд – місце зберігання задокументованих фактів нашої історії. У світлі підготовки до 100-річчя ТЧХУ, яке відзначатимемо наступного року, звернення до першоджерел набуває особливого значення. Це тим більш важливо, що у Львові, який до Першої світової війни входив в Австро-Угорську імперію, Червоний Хрест виник на півстоліття раніше, ніж був заснований у Києві 18 квітня 1918 р. Та і на Великій Україні він проіснував довгі роки у надрах Російського Червоного Хреста. Видатний хірург М.Пирогов, котрий похований у Вінниці, один з предтеч цієї організації. І саме вінничанам, мабуть, є що сказати про історію заснування і становлення ТЧХУ на різних етапах його діяльності. Архіви – це наша опора на достовірні факти. Без них під час підготовки до ювілею – не обійтися. І такі семінари, які вчать правильного поводження з документами, є дуже актуальними і корисними.

 

Фото – прес-служби ЛОДА

За джерелом:

http://loda.gov.ua/news?id=28106

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.