Профілактика рятувальників Львівщини щодо запобігання виникненню пожеж (ВІДЕО)
Пожежників спонукала до цього сумна статистика: з початку року на території Львівської області виникло 3728 пожеж, під час яких загинули 74 особи.

Саме тому, щоб запобігти такій статистиці, працівники Головного управління ДСНС України у Львівській області постійно проводять профілактичні заходи з населенням у всіх районах області. Так, лише за три дні поточного тижня рятувальники побували у 11-ти населених пунктах, де зустрілися із дорослим населенням та дітьми.

Особливу увагу фахівці ДСНС звертали на стан пожежної безпеки в оселях, де проживають найвразливіші соціальні групи – це багатодітні сім’ї, будинки, де проживають одинокі люди поважного віку, люди з інвалідністю. Також рятувальники відвідували і навчальні заклади, де спілкувались із педагогічним складом та дітьми.

Як інформують в ГУ ДСНС у Львівській області, основними причинами пожеж та загибелі людей під час них є порушення правил пожежної безпеки при використанні електромережі, несправність пічного опалення та недбалість людей.

Тому рятувальники вручали людям пам’ятки про дотримання правил пожежної безпеки в побуті, про основні недоліки в монтажі та експлуатації електрообладнання та пічного опалення, які можуть спричинити пожежу.


Рятувальники сподіваються, що громадяни більш відповідально ставитимуться до дотримання елементарних правил пожежної безпеки, що дозволить уникнути матеріальних збитків від пожеж та зберегти здоров’я та життя людей.


Довідково8 грудня п.р. відбулася зустріч генерального директора Національного комітету Товариства Червоного Хреста України Максима Доценка з радником голови Державної служби з надзвичайних ситуацій України Романом Примушем.На зустрічі обговорювали питання посилення існуючої співпраці, зокрема, щодо залучення Червоного Хреста України до формування і розбудови системи руху добровільних пожежних.

Особливу увагу приділили питанням:
– залучення гуманітарної допомоги для підтримки громад у разі реагування на надзвичайні ситуації;
– навчання добровільних пожежних першій допомозі;
– побудови інформаційної кампанії щодо підвищення іміджу волонтерства і залучення добровольців серед громад.

Також учасники зустрічі провели плідну дискусію щодо закріплення ролі Товариства Червоного Хреста України у реагуванні на надзвичайні ситуації.

Найближчим часом планується реалізація поставлених завдань.


Фото – ТЧХУ/Фейсбук та ГУ ДСНС у Львівській області
За джерелами:
https://loda.gov.ua/news?id=64311
https://www.facebook.com/RedCrossUkraine/photos/pcb.3852924131410700/3852922634744183/


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *