Президент ТЧХУ Микола Поліщук – учасник відкриття пам’ятного знаку медикам, котрі пожертвували життям у боротьбі з пандемією COVID-19Напередодні Дня медичного працівника, який припадає на 20 червня, Президент Товариства Червоного Хреста України Микола Поліщук взяв участь у церемонії відкриття пам’ятного знаку медичним працівникам, котрі пожертвували своїм життям у боротьбі з пандемією COVID-19 в Україні.
Церемонія відбулася на території Київської міської клінічної лікарні №4, а ініціаторами виступили парламентарії Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, який очолює народний депутат Михайло Радуцький.Присутні вшанували пам’ять померлих медиків хвилиною мовчання і поклали квіти біля пам’ятного знака.

Товариство Червоного Хреста України, як ми уже повідомляли, з початку пандемії веде активну боротьбу з COVID-19.

Працівники і волонтери ТЧХУ інформують людей про ризики, допомагають із наданням обладнання для опорних лікарень, проводять роботу із психосоціальної підтримки найбільш постраждалих – при цьому активно співпрацюють з державними та громадськими установами.
В урочистій церемонії взяв участь і виступив міністр Міністерства охорони здоров’я України Віктор Ляшко.
Нагадаємо, названо кількість українських медиків, які померли від COVID-19. Раніше у ВООЗ підрахували кількість COVID-смертей серед медиків. З початку пандемії багато медпрацівників почуваються “розчарованими, безпорадними і незахищеними”, заявили у Всесвітній Організації Охорони Здоров’я.


Фото – учасників церемонії
За джерелами:
https://www.facebook.com/RedCrossUkraine/photos/pcb.3352054261497692/3352054074831044
https://ua.korrespondent.net/city/kiev/4369406-u-kyievi-pomerlym-vid-COVID-19-medykam-vidkryly-pamiatnykЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *