Презентація документального фільму «Зима у Львові» в Генеральному консульстві України у Мюнхені

 

 

Як ми уже повідомляли, у Львівській обласній організації ТЧХУ на початку року знову побувала делегація Німецького Червоного Хреста. Вона перебувала у Львові з 6 до 12 лютого п.р. У її склад входив і великий друг Червоного Хреста України, німецький журналіст Тілль Майєр.

 

 

На відміну від попередніх візитів, на цей раз гість з Німеччини привіз з собою групу кінодокументалістів. Мета – задокументувати справжнє життя на грані і за гранню бідності підопічних Червоного Хреста, в тому числі колишніх в’язнів фашистських гетто і концтаборів.

 

 

Коли фільм був змонтований, у офіс ЛОО ТЧХУ прийшло запрошення на його презентацію. В ньому, зокрема, повідомлялося:

 

«Vorstellung der Dokumentation “Winter in Lviv” im Generalkonsulat der Ukraine im Rahmen des Gedenks zum Ende des Zweiten Weltkriegs. Wichtig: Bitte Ausweis mitbringen, bitte nur Zusagen bei verbindlichen Kommen.
Regie: Till Mayer & Pirmin Sytrnol
Kamera: Hendrik Steffens, Dustin Hemmerlein & Till Mayer
Musik: Maik Styrnol
Schnitt: Dustin Hemmerlein».

 

У перекладі це означає:

 

«Презентація документального фільму «Зима у Львові» в Генеральному консульстві України у Мюнхені, буде присвячена закінченню Другої світової війни. Важливо: Будь ласка, візьміть з собою ваше посвідчення особи.

Режисер: Тілль Mayйр & Пірмін Ситрноль

Камера: Хендрік Стефенс, Дастін Хеммерл & Tiлль Mayer

Музика: Maйкл Ситрноль

Епізоди: Дастін Хеммерл».

 

 

Через відомі всім причини, у Німеччину ніхто з ЛОО ТЧХУ так і не поїхав. Але при першій же можливості, ми постараємося показати цю стрічку у Львові, а також познайомити з нею користувачів нашого сайту.

Про період зйомок можна побіжно дізнатися з репортажу «Німеччина співчуває медичним сестрам ТЧХУ», розміщеному за адресою – http://lviv-redcross.at.ua/blog/2017-03-26-10169

 

Фото –  Тілля Майєра, Ірини Валько, Уляни Стельмах

Прес-служба Львівської ОО ТЧХ України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *