ПП Оксана Волицька через Червоний Хрест передала львівським медикам пульсоксиметри

ПП Оксана Волицька передала через Червоний Хрест пульсоксиметри у Львівський обласний госпіталь ветеранів війни та репресованих ім. Юрія Липи.

7 липня ПП Оксана Волицька через Червоний Хрест передала 10 пульсоксиметрів Андрію Сав’юку, заступнику генерального директора з хірургічної допомоги Львівського обласного госпіталю ветеранів війни та репресованих ім. Юрія Липи.

Пульсоксиметрія (оксігемометрія, гемоксіметрія) – неінвазивний метод визначення ступеня насичення крові киснем. В основі методу лежить спектрофотометрический спосіб визначення насичення крові киснем. Проводиться за допомогою пульсоксиметра. Стає у нагоді при лікуванні важких форм коронавірусу.

Замовила вона цю апаратуру у Китаї через Інтернет. Тож потрапили пульсоксиметри в Україну посилкою через Нову пошту. Виробники запросили за свій товар 3000 грн у доларовому еквіваленті.

Біографічні дані в Оксани типові для нашого молодого сучасника.  У 2004 р. закінчила Львівську політехніку на механіко-математичному факультеті. За спеціальністю – статист. Добра підготовка з математики і менеджменту дозволили відкрити своє приватне підприємство. Одружена. Двоє дітей. Дочці Даринці – 13 років. Синові Владиславу – 4 роки.

Коронавірус наробив багато лиха на землі, зокрема, у Львові. Але він же і пробудив найкращі струни у душах людей. Милосердя – головна з них. І ми дякуємо Оксані від імені Червоного Хреста за небайдужість і розуміння, що нова інфекційна недуга ніколи не покине нас, якщо ми не будемо боротися з нею разом, всією громадою.

Фото – прес-служби ЛОО ТЧХУ

Ірина Апостолюк,

голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ,

членкиня Правління Львівської ОО ТЧХУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *