Похорон заступниці міністра освіти України Любомири Мандзій відбудеться 30 листопада у Львові
Похорон заступниці міністра освіти і науки України Любомири Мандзій відбудеться 30 листопада у Львові.

Про це інформують у МОН, пише УНН.

Цитата:

“Любомира Мандзій пішла з життя у віці 48 років, назавжди залишивши слід у історії науки та освіти, як приклад людяності та чесності (…) Міністерство освіти і науки висловлює співчуття чоловіку, синам, всім рідним та тим, хто знав цю інтелігентну людину. Світла пам’ять. Похорон відбудеться 30 листопада у Львові”, — зазначили у міністерстві.

У МОН наголосили, що попри хворобу Любомира Мандзій трималася до останнього, та “завжди вболівала за освіту та намагалася зробити все від неї залежне для реформи НУШ”.

Доповнення

Любомира Мандзій померла сьогодні, 27 листопада, внаслідок важкої хвороби.
Вона народилася 10 травня 1973 року у Львівській області. 1995-го закінчила Львівський державний університет імені Івана Франка за спеціальністю “Географія”. У 2003 р. захистила дисертацію на звання кандидата політичних наук. 2008 року отримала вчене звання доцента. 11 вересня 2019 р. призначена на посаду заступника міністра освіти і науки України. У період з 25 березня 2020 року по 25 червня 2020 року виконувала обов’язки міністра освіти і науки України.

За значний внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм 2020 року Любомира Степанівна отримала державну нагороду України “Орден княгині Ольги III ступеня”.

Оновлення інформації УНН


Чин похорону відбудеться сьогодні, 29 листопада, у храмі Вознесіння Господнього, що у Львові на вул. Любінській, 111. О 10:00 год. відбудеться Божественна літургія, по закінченні – чин похорону. Про це повідомляє УНН з посиланням на допис у Facebook опублікований рідними загиблої. 

Фото – з відкритих джерел
За джерелом:
https://www.unn.com.ua/uk/news/1954142-pokhoron-zastupnitsi-ministra-osviti-lyubomiri-mandziy-vidbudetsya-30-listopada-u-lvovi


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.