Понад 80% шкіл Львівщини будуть навчатися дистанційно


У Львівській області тільки 165 шкіл зможуть навчатися офлайн.

Після вступу в дію карантинних обмежень «жовтої зони» на дистанційне навчання перейде на Львівщині близько 85% шкіл. Це пов’язано із низьким рівнем вакцинації персоналу навчальних закладів. Зараз в області лише у 165 школах з понад 1000 вакциновано понад 80% персоналу.

Як повідомила прес-служба Львівської ОДА, на Львівщині працюють 1150 шкіл, і з них лише близько 10% зможуть продовжувати офлайн-навчання.

«Відповідно до положень постанови Кабміну № 1236, навчальний заклад при „жовтому“ рівні епіднебезпеки може працювати у звичному режимі у разі, якщо 80% персоналу (і педагогів, і допоміжного) отримали хоча б одну дозу вакцини від ковіду. На Львівщині є майже 1150 шкіл і з них, на жаль, лише трохи більше 10% зможуть продовжувати навчання офлайн. У інших шкіл будуть вимушені канікули», — зазначив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

Загалом, як повідомили у департаменті освіти і науки Львівської ОДА, на 80% вакцинований персонал лише у 165 школах області, з них 8 шкіл розташовані у Львові.

Відсоток шкіл, що досягли необхідного для офлайн-навчання рівня вакцинації працівників у розрізі районів виглядає таким чином:
• Стрийський район — 22,3%
• Червоноградський район — 21,4%
• Дрогобицький район — 20%
• Яворівський район — 15,3%
• Золочівський район — 14,4%
• Самбірський район — 6,2%
• Львівський район — 2,6%

Нагадаємо, всі львівські університети, окрім Українського католицького університету, переходять на змішану форму навчання. Посилені карантинні обмеження в Україні почнуть діяти з четверга, 23 вересня.

Фото – ілюстративне
За джерелом:
https://wz.lviv.ua/news/443129-ponad-80protsent-shkil-lvivshchyny-budut-navchatysia-dystantsiino

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *