Понад 1000 першокурсників стали студентами ЛНУВМ та БТ імені С.З. Гжицького

Сьогодні, 3 вересня, першокурсники Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького склали урочисту присягу у студенти.

 

 

 

Привітали студентів-першокурсників голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, директор департаменту освіти та науки Львівської ОДА Любомира Мандзій, міський голова Львова Андрій Садовий, ректор Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.Гжицького Володимир Стибель, доктор Honoris Causa, проректор Жешівського університету Марек Козіровський, начальник ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області Євген Баркит та інші.

 

 

«Шановні студенти, Вам пощастило, бо Ви навчатиметеся у найкрасивішому місті України. Не розмінюйтеся на дрібниці, не витрачайте на марно час, натомість присвятіть його навчанню. Знання – це міцний фундамент для Вашого подальшого життя. Пам’ятайте, що лише щоденною рутинною працею можна досягнути високих результатів. Традиція Львівського студентства – завжди бути першими, бути першими тоді, коли необхідно стати на повний ріст і проявити свою громадянську позицію. Перемагайте, йдіть лише уперед і нехай ніщо не зупинить Вас на цьому шляху», – зазначив  Олег Синютка.

 

 

Також у вітальному слові очільник області подякував професорсько-викладацькому складу за те, що в жорсткій конкуренції між вищими навчальними закладами, Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького не втратив своїх позицій, набрав нової динаміки, сили та нового поступу.

 

 

Опісля, першокурсники урочисто зачитали присягу та виконали студентський гімн «Гаудеамус».

 

 

Ректор вишу, професор Володимир Стибель урочисто вручив символічний студентський квиток студентці-першокурсниці Аліні Павлик.

Довідково:

В урочистостях взяла участь також і голова первинної організації вишу, член правління Личаківської РО ТЧХ м. Львова, старший викладач, заступник декана з виховної роботи факультету ветеринарної гігієни, екології та права Галина Володимирівна Сус. У неї розроблений детальний план роботи на увесь навчальний рік, про який ми говоритимемо детальніше дещо пізніше.

До цього додамо: вже на цьому тижні у багатьох студентів відкривається можливість познайомитися з передовим досвідом польських друзів. Адже цього року студенти III-го курсу за спеціальностю 162 «Біотехнологія та біоінженерія» ФХТБ перший семестр навчатимуться у Жешувському університеті у Польщі.

 

Фото – прес-служби ЛОДА

За джерелом:

http://loda.gov.ua/news?id=30042

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *