Понад вісім тисяч осіб на Львівщині скористалися електронною чергою служби зайнятості

З початку року на веб-ресурсі Державної служби зайнятості діє новий сервіс. Його назвали «Електронна черга реєстрації безробітних».

Тепер клієнти можуть дистанційно, в режимі он-лайн, через рубрику «Електронні послуги», записатися на прийом до спеціаліста будь-якого центру зайнятості на Львівщині.

У такий спосіб уже понад вісім тисяч жителів України змогли зарезервувати час на первинний візит з метою працевлаштування або отримання консультації з тимчасової зайнятості, вибору фаху, професійного навчання чи з юридичних питань. Для того, аби скористатися електронним сервісом, потрібно лише відкрити на сайті Державної служби зайнятості підрубрику «Електронна черга», вписати своє прізвище, ім’я, по-батькові, обрати мету відвідування, зазначити назву ЦЗ, а також дату та час візиту.

Застосування у повсякденній діяльності інтернет-технологій дозволяє розширити можливості самообслуговування відвідувачів, знизити ризики накопичення черг і водночас підвищити якість надання соціальних послуг у сфері працевлаштування.

До слова, на каналі Львівського ОЦЗ у мережі YouTube і на веб-сторінці ЛОЦЗ (www.dcz.gov.ua/lviv) для працедавців сформований і постійно оновлюється каталог відеорезюме безробітних, у якому налічується майже 400 самопрезентацій тимчасово непрацюючих жителів області.

Також діє база відеовакансій, завдяки якій пошуковці роботи мають змогу обрати різні варіанти працевлаштування й детально ознайомитися з напрямами діяльності та специфікою виробництва майже 100 фірм і компаній.

Окрім того, з метою оперативного укомплектування вакансій посадовці центрів зайнятості організовують он-лайн співбесіди для тих, хто шукає місце праці та його пропонує.

 

Довідково:

Кілька років підряд Львівська ОО ТЧХУ мала партнерські угоди з Центром зайнятості. Вони припинилися після зміни законодавства щодо відшкодування витрат на оплату тимчасових робочих місць. Тривала пауза у співпраці завершується. В цьому році за скеруванням ЦЗ вже прийнята на роботу молодшою патронажною сестрою у МСЦ Львівської ОО ТЧХУ  одна особа.

 

Фото – з відкритих джерел в Інтернеті

За джерелом:

http://loda.gov.ua/news?id=29911

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *