Перший заступник Голови Верховної Ради України зустрілася з лікарем з Бостону, котрий рятує дітей від опіків

27 вересня, у межах робочого візиту на Львівщину перший заступник Голови Верховної Ради України, уповноважена Президента з мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях Ірина Геращенко зустрілась з лікарем з Бостону Геннадієм Фузайловим.

Під час зустрічі Ірина Геращенко висловила вдячність доктору Геннадію Фузайлову за врятовані життя маленьких українців та допомогу у лікуванні.

“Ми познайомились з лікарем з Бостона Геннадієм Фузайловим, у 2005 році, коли в Бостонському опіковому центрі робили операцію Анастасії Овчар. За цей час доктор Фузайлов і його команда врятували життя 55 українських дітей”, – зазначила Ірина Геращенко.

Також вона додала, що цього тижня  лікар з командою безкоштовно працюють на Львівщині та уже надали консультації для 186 дітей, зробили 53 операцій.

Довідково:

Зазначимо, що серед пацієнтів є діти зі Сходу. У багатьох випадках цим блискучим операціям професора Фузайлова посприяв і ЛОО ТЧХУ. Особливо, коли мова заходила про транспортування обпечених діток на лікування за океан.

 

Фото – прес-служби ЛОДА

За джерелом:

http://loda.gov.ua/news?id=30622

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.