Переселенці з Донеччини посадять у Львові троянди

Переселенці з Донеччини посадять у Львові такі троянди, які до збройного конфлікту прикрашали Донецьк.

Акція відбудеться 8 вересня у Львові о 12:00. Представники кількох ГО та громада соціально відповідальних переселенців з Донеччини, разом з учнями  школи №83, посадять троянди у Львові.

Про це повідомляє прес-служба ГО «Українська народна рада Донеччини та Луганщини».

«Колись, до початку збройного конфлікту, Донецьк називали містом мільйона троянд. Отож, ми вирішили, що буде правильним на знак подяки львів’янам за їхню гостинність подарувати саме троянди – як символ справжнього українського Донбасу», – йдеться у повідомленні.

Активісти переконані, що такі проекти допоможуть інтегрувати переселенців з місцевими громадами, сформують соціально-активний прошарок, а також сприятимуть знайомству в реальному житті переселенців і львів’ян.\

 

 

«Ми щиро бажаємо зробити свій внесок у розвиток Львова, адже вважаємо це місто рідним, і дуже вдячні львів’янам за те, що вони так тепло нас прийняли», – зазначають у повідомленні.

Організатори запрошують всіх долучитися до нашої акції, бо добрі справи краще робити разом.

Довідково:

Доглядати трояндові насадження будуть і юні члени Товариства Червоного Хреста України на уроках біології та ботаніки. Поєднання теорії з практикою, приємного з корисним – найкращий шлях педагога до серця учня.

 

Фото ілюстративні– з відкритих джерел в Інтернеті

За джерелом:

http://zik.ua/news/2017/09/05/donetski_pereselentsi_posadyat_u_lvovi_troyandy_1161851

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *