Переможців спеціального проекту МОЗ України “30 лікарів» – визначеноЛьвівський судинний хірург потрапив до спеціального проєкту МОЗ «30 лікарів» – присвячений медикам, що розпочали професійний шлях у Незалежній Україні.

За підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерство охорони здоров’я України запустило проєкт «30 лікарів», який знайомить із 30-ма медиками, що розпочали свій професійний шлях вже у Незалежній Україні.

«Незалежній Україні — 30 років. Це — ціле покоління, час від народження до усвідомлення свого місця і бажання допомагати іншим. Ми вдячні кожному лікареві: сімейному, хірургу, анестезіологу, акушеру, спеціалісту швидкої, онкологу, всім — за цілодобову готовність рятувати життя і берегти здоров’я українців», – зазначено на сайті проєкту.

До цього переліку потрапив хірург Львівської обласної клінічної лікарні Роман Радиш, котрий вважає: «Судинна хірургія і флебологія – це мистецтво, де бажання пацієнта стати здоровішим в поєднанні із зусиллями і професіоналізмом лікаря дозволяють досягнути чудових результатів. Дбаючи про кожного із пацієнтів, ніколи не помилишся. Турбота, увага і кваліфікована допомога – це те, чого потребують, на що заслуговують, і що отримують мої пацієнти».

З історіями лікарів різних спеціальностей, які починали свій професійний шлях вже у Незалежній Україні можна ознайомитися на сайті проєкту “30 лікарів” – https://www.30likariv.com/

Фото – з відкритих джерел
Прес-служба Львівської ОО ТЧХУ
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.