Партнерству між Львівською ОО ТЧХУ та Баденським Червоним Хрестом (Німеччина) – міцнітиСьогодні, 13 січня, медичні сестри ЛОО ТЧХУ занесли святкові подарункові набори підопічним Червоного Хреста, закуплені за кошти німецьких друзів.
З Новим 2022 роком до Львівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України прийшли гарні новини від німецьких партнерів з Баденського Червоного Хреста: завдячуючи роботі Тілля Майєра, фотожурналіста, волонтера Червоного Хреста Німеччини, ініціатора проекту «Медикаменти і продукти харчування для підопічних Червоного Хреста м. Львова», який передбачає допомогу для 85 підопічних та 5 медичних сестер, буде продовжено і в 2022 році.
Це значить, що кожного місяця, згідно кошторису програми, 20 підопічних будуть отримувати продуктові набори. Передбачено також і регулярне надання щомісяця медикаментів на загальну суму 30 тисяч грн.
Кожний з підопічних Червоного Хреста, – а це малозабезпечені самотні лежачі та обмежені у пересуванні хворі люди, особи поважного віку, безмежно вдячні Червоному Хресту, як Німеччини, так й України, а також таким людям як Тілль Майєр, котрі продовжують їх життя своєю турботою та матеріальною підтримкою.
Завдяки Програмі німецьких партнерів, підопічні зматимуть могу зустрітись у МСЦ Червоного Хреста Львівщини у групі «Активні у віці», цікаво провести вільний час, випити горнятко чаю з печивом, надихнутись позитивом, адже життя продовжується, незважаючи на різні негаразди, з яких і складається поняття «САМОТНІСТЬ».
Розуміючи психологічний стан підопічних, працівники МСЦ Львівської ОО ТЧХУ та волонтери Червоного Хреста скрашують його своєю турботою та увагою.
Сьогодні, 13 січня, над доставкою новорічних подарунків працюють 5 медичних сестер та керівник Програми, котрі доставили їх по 17 домівках підопічних.Троє підопічних прийшли за новорічними подарунками з Німеччини самостійно в офіс МСЦ Львівської ОО ТЧХУ.
Читаючи вітальні листівки від Черрвоного Хреста, які додані до кожного пакету, підопічні дякують. Навзаєм пишуть подяки і просять обов՚язково відправити їх за призначенням: Баденському Червоному Хреста та п.Тіллю Майєру, котрого багато хто з них знає за ці роки співпраці особисто, тому що він буває у них вдома при кожному візиті до Львова, щоб поспілкуватися з одержувачами допомоги, зазначеними у рамках цієї Програми.
Ми надсилаємо подяки і побажання підопічних за призначенням та приєднуємося до них!
Щиро дякуємо партнерам з Німеччини за підтримку Львівської обласної організації ТЧХУ в гуманітарній діяльності!Фото – прес-служби ЛОО ТЧХУ
Прес-служба Львівської ОО ТЧХУ


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *