Олег Гордійчук, член ЗШР ЛОО ТЧХУ «ГОРС», презентував у Львові у Центрі Шептицького фотовиставкуНа фотографіях Олега Гордійчука глядачі можуть впізнати такі гори, як Казбек, Парнас, Оліпм, Матергорн, Говерла … Світлини відкривають нам краєвиди та загадки, якими милувався мандрівник під час сходження.

Виставка проходить у Львові в холі Центру Шептицького. Відкриття відбулося 21 квітня. Не працювала вона тільки в інтервалі 29 квітня – 4 травня, тому що Центр Шептицького пішов у Великодню відпустку.
У себе на сторінці у соцмережі Facebook організатори мистецького заходу зазначили: “Центр Шептицького презентує виставку «Світ одного мандрівника». Виставка про дорогу до себе. Кожен проходить її своїм шляхом, пізнає свої істини, ховає свої таємниці і бачить такі краєвиди, до яких спромігся дістатись…Це історія, яка не завершується доти, доки мандрівка триває”.
Далі у повідомленні зазначається: “Глядач може зазирнути через плече автора і відкрити для себе всі ті краєвиди, які відкрились одному мандрівнику під час його сходжень крутими гірськими вершинами із різних куточків Світу, відчути всю містичну велич неповторних ландшафтів, поринувши у легкий та ледь відчутний туманний спокій власних спогадів про майбутнє”.


Фото – Олега Гордійчука
За джерелом:
https://www.facebook.com/sheptytskycenter/photos/pcb.1793956594141259/1793955774141341/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.