Нові препарати українських фармацевтів проти COVID-19 – прискорюють одужанняВикористання вітчизняного препарату від коронавірусу прискорило одужання хворих у 2-3 рази: Військово-медичний клінічний центр Західного регіону.

Військово-медичний клінічний центр Західного регіону використовував Sterisent “Санація+Антиковід” (робоча назва — “Стерісент антиКОВІД”, — ред.) для профілактики та лікування коронавірусної інфекції.

Про це журналістам УНН повідомили розробники препарату, посилаючись на відповідні документи, які є в розпорядженні редакції.

Цитата

“Повідомляємо, що наданий Вами засіб для санації дихальних шляхів Sterisent „Санація+Антиковід“ (робоча назва — „Стерісент антиКОВІД“, — ред.) практично застосовувався для лікування 10-х госпіталізованих пацієнтів із підтвердженим діагнозом COVID-19.

При застосуванні препаратів отримано позитивну динаміку до покращення стану у всіх пацієнтів. Для використання препарату застосовувалися стаціонарні та мобільні небулайзери”, — повідомили у Військово-медичний клінічний центр Західного регіону.

Результат застосування

Виходячи з документа в результаті використання засобу, у 10 пацієнтів із середнім ступенем тяжкості захворювання COVID-19 не спостерігалося запалення легенів (пневмонія), не спостерігалися різкі перепади станів, показників температури тіла та сатурації крові, не відбувався перехід середньої тяжкості перебігу хвороби в тяжку та критичну форми, скоротився час лікування в 2-3 рази — з 24 до 7-12 днів. Окрім того, не було зафіксовано побічні реакції на засіб.
“Водночас, в інших пацієнтів, під час лікування яких засіб не застосовувався, перебіг хвороби був важчим ніж в тих, хто його використовував, а тривалість хвороби — довша. В цілому встановлено високу ефективність засобу для санації дихальних шляхів Sterisent „Санація+Антиковід“ (робоча назва — „Стерісент антиКОВІД“, — ред.)” для застосування в комплексній терапії при лікуванні коронавірусної хвороби“, — резюмували фахівці.

До теми

Україна стала другою країною в світі після Ізраїлю, у якій з’явилися інноваційні препарати для лікування та профілактики всіх штамів коронавірусу. Медичні вироби Протипатогенний засіб Sterisent “Санація+Антиковід” та Протипатогенний засіб Sterisent “Санація+Для дихальних шляхів” вже отримали сертифікацію класу II-a та введені в обіг.
Розробники наголошують — крім аптек препарати доступні на сайті компанії, де серед іншого є вся документація у відкритому доступі.
“Розуміємо, що у пандемічні часи найголовніше — це захист себе та своєї сім’ї. Отож вирішили разом з командою, що доставка наших медичних виробів послугами одного з перевізників буде безоплатною. Також замовити препарат можна на нашому сайті http://sterisent.info/”, — повідомила директор компанії “Стерісент Ізраїль Україна” Інститут комплексних систем безпеки” Анастасія Калініна.

Нагадаємо

Окрім Військово-медичного клінічного центру Західного регіону Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги Львова також протягом одного місяця використовувала Sterisent “Санація+Антиковід”.
Препарат застосовувався у якості профілактики та для лікування хворих на коронавірус. В результаті кращі показники фіксувалися саме у тих пацієнтів, в лікуванні яких застосовувався цей медичний виріб. У 35 хворих які приймали вказаний засіб скоротився час лікування в середньому до 6 днів.


Фото – з відкритих джерел
За джерелом:
https://www.unn.com.ua/uk/news/1955958-vikoristannya-vitchiznyanogo-preparatu-vid-koronavirusu-priskorilo-oduzhannya-khvorikh-u-2-3-razi-viyskovo-medichniy-klinichniy-tsentr-zakhidnogo-regionu

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *